ALUSUN

Zadaszenia tarasów

Wykonywane przez naszych specjalistów zadaszenie tarasu jest doskonałym uzupełnieniem architektonicznym dla każdego typu budynku. Ponadto – okazuje się konstrukcją w pełni funkcjonalną, skutecznie chroniącą przed wiatrem czy opadami atmosferycznymi. Bez wątpienia dopasowana zabudowa tarasu jest tym, co pozwoli Państwu stworzyć strefę sprzyjającą rekreacji.

Zalety zadaszeń ALUSUN

Ze względu na wykorzystanie odpowiednich materiałów konstrukcyjnych, jesteśmy w stanie zapewnić o trwałości naszych realizacji. Są one również wyjątkowo estetyczne przez wszystkie lata funkcjonowania. Nie wymagają konserwacji oraz cyklicznej renowacji – konstrukcje aluminiowe stanowiące szkielet naszych zabudów i zadaszeń tarasowych są niezwykle wytrzymałe.

Uwzględniając różnorodne oczekiwana naszych Klientów, zdecydowaliśmy się na rozbudowanie naszej oferty. Obecnie znajdują się w niej rozwiązania oferujące wiele ciekawych kształtów i wariantów montażu. Jesteśmy również gotowi do przygotowania indywidualnie dopasowanych konstrukcji.

Dodatkowe rozwiązania

Oferowane przez nas rozwiązania mają charakter systemowy, dlatego też zadaszenia tarasu ALUSUN można w dowolnym momencie rozbudować o ściany boczne. Ułatwi to przygotowanie wyjątkowo eleganckiego ogrodu zimowego.

Oferujemy także drzwi plisowane ZIG-ZAG, które pozwolą skutecznie ochronić się przed owadami oraz uciążliwymi insektami. W ten sposób wieczory spędzane na tarasie będą jeszcze bardziej przyjemne. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – mogą Państwo liczyć na wsparcie naszych specjalistów.

Przegląd typów zadaszeń