ALUSUN

Ogrody zimowe i oranżerie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele w aranżacji całego otoczenia domu są w stanie zmienić ogrody zimowe. Producent dysponujący wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i zakładaniu oranżerii będzie w stanie wskazać Państwu najkorzystniejsze dla danej przestrzeni rozwiązania. Jeżeli zdecydują się Państwo na współpracę ze szczecińską firmą ALUSUN, mogą mieć Państwo pewność, że inwestycja związana z założeniem oranżerii będzie nie tylko doskonale przemyślana, ale również znacząco podniesie wartość całego obiektu.

Pragniemy zaznaczyć, że w trakcie projektowania ogrodów zimowych zespół ALUSUN zwraca szczególną uwagę na wysoką jakość wykończenia oraz funkcjonalność całej konstrukcji – pragniemy, by w pełni korespondowała ona z bryłą budynku, do którego będzie przylegać i którego integralną część będzie tworzyć.

Komfort mieszkania na zewnątrz

Nasza oferta obejmuje nie tylko ostateczny etap montażu, ale również poprzedzona jest całym procesem planowania i projektowania wspólnie z Państwem, tak aby wybudowana przez nasza firmę oranżeria spełniała Wasze oczekiwania i dawała jak najwięcej radości z późniejszego korzystania.Zalety systemu ALUSUN
 • duża różnorodność rzutów poziomych - od prostego dachu jednospadowego po wielopłaszczyznowy model stylowego pawilonu;
 • indywidualne rozwiązania – projekty wykonywane na zamówienie;
 • duża swoboda wzornictwa uwzględniająca również szeroki wybór kolorystyki wykonania;
 • możliwość łączenia wykorzystywanych materiałów;
 • bogata paleta akcesoriów dodatkowych: systemy wentylacyjne, ochrona przeciwsłoneczna, moduły sterujące itp.;
 • przebadana jakość oraz bezpieczeństwo systemowe.

Przegląd typowych zadaszeń stosowanych w ogrodach zimowych
Przekroje systemów


 • Profil typu "E"  Profil classic
  Profil exclusive