ALUSUN

Służymy doświadczeniem
dla Twojej wygody

O Alusun

ALUSUN to marka, powstała w wyniku rozwoju istniejącej od 1999 roku firmy KAMAR z ponad 15 letnim doświadczeniem i wiedzą w branży stolarki otworowej,
dlatego można mówić o ALUSUN, jako o firmie z tradycjami.

Bardzo istotnym jest fakt, że firma ALUSUN dysponuje własną infrastrukturą i zapleczem umożliwiającym budowę ogrodów zimowych, co w praktyce oznacza pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym oraz płynące z tego faktu zalety. Dobór odpowiednich materiałów czy wykorzystanie komponentów trwałych i sprawdzonych, to tylko niektóre z atutów wpływających na dobrą jakość produktu ostatecznego, powstającego w całości w jednej firmie. Zalety te są niewątpliwą korzyścią dla klienta, mogącego cieszyć się wieloletnim użytkowaniem nabytego produktu.

Firma ALUSUN współpracuje z wyspecjalizowanymi partnerami handlowymi, oraz grupami montażowymi, zapewniając im prace z produktami najwyższej jakości. Od wielu lat eksportuje swoje produkty do Niemiec, Szwewcji, Danii czy Norwegii. Przedsiębiorstwo realizuje nawet najbardziej wyszukane zamówienia i stara się sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Misja i Cel

Misją firmy jest tworzyć produkty estetyczne, będące ozdobą każdego budynku oraz trwałe i wygodne w obsłudze, zapewniające komfort z ich użytkowania na wiele lat. Dążenia do zaspokojenia wartości funkcjonalnych i estetycznych wyrażonych są w ciekawym design'ie naszych zabudów, natomiast użycie dobrej jakości komponentów oraz dbałość o detal, wspierają i umacniają te dążenia. Trwałość i wygoda również pośrednio wynikają z pieczołowicie dobranych materiałów, lecz są także owocem minionych lat doświadczeń oraz tych, które firma zamierza zdobyć w przyszłości.