ALUSUN

Balustrady szklane

Ze względu na swoją oryginalność – mogą być wykorzystywane zarówno jako element wykończenia wnętrz, jak również alternatywa dla tradycyjnych, stalowych zabezpieczeń balkonów, schodów lub innych elementów zewnętrznych. Balustrady szklane, które wykonuje nasza szczecińska firma, zawsze dostosowywane są do wymiarów podanych przez Klienta. Pragniemy jednak zwrócić Państwa uwagę na kilka istotnych atutów, którymi nasze balustrady szklane się wyróżniają.

Po pierwsze – ELEGANCJA.

Pierwszym kryterium, które jest niezwykle istotne, jest estetyka. Doskonale przygotowane i zahartowane szkło, które stanowi podstawowy element naszych balustrad, to materiał nie tylko nowoczesny, ale i wprowadzający do całej aranżacji pierwiastek wyrazistej elegancji. Tak na zewnątrz, jak i we wnętrzach budynków tego typu rozwiązania architektoniczne wspaniale harmonizują z pozostałymi. Są one również na tyle uniwersalne w swej estetyce, że mogą być łączone zarówno z aranżacjami klasycznymi, jak i modernistycznymi. Ponadto – wyjątkowa elegancja pozwala też na wprowadzenie ich do projektów obiektów biznesowych.

Po drugie – OPTYCZNE POWIĘKSZENIE PRZESTRZENI.

Nasza propozycja to doskonałe rozwiązanie dla przestrzeni wymagających optycznego powiększenia. Przepuszczalność wykonywanych przez naszą szczecińską firmę konstrukcji pozwoli wprowadzić do wnętrz światło dzienne. Balustrady szklane wspaniale odnajdują się tak w przestrzeniach o dużej powierzchni użytkowej (np. centra handlowe i obiekty biznesowe), jak i niewielkim metrażu (np. domy jednorodzinne).

Po trzecie – TRWAŁOŚĆ.

Wykonanie naszych realizacji jedynie z najlepszych materiałów gwarantuje im trwałość – bez względu na miejsce montażu. Nasze rozwiązania mogą więc być wykorzystywane jako element wykończenia zewnętrznego budynku – doskonale poradzą sobie z opadami, zmiennymi temperaturami oraz silnym promieniowaniem UV.